Ng-Axm762 Sfp+ Transceiver 10Gbase-Lr ≪Br≫ Sfp+ Optic For Single Mode 9/125?m Fiber

725-319-12310

15:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoda!
: 208,15 USD + Kdv
: 1.975,50 TL
: 1.975,50 TL
- +


Detay Özellikler
  • 10 Gigabit Ethernet “long range” fiber connectivity
  • LC duplex connector
  • Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
  • Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
  • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 10 km (6.2 miles) distances with 9/125µm single mode fiber cables
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
: 1.975,50 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.



Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver