Digitus

Dn-82021-1 Digitus Media/Rate Converter, 10/100Base-Tx - 100Base-Fx (Singlemode 20 Km, Sc)

Stok Kodu: 3576-402-35706

22,99 USD +kdv
27,59 USD
744,07 TL +kdv
892,89 TL
havale ile
892,89 TL
Bugün kargoda
Kargo Bedava

  • UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter
  • IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet standartlarına uygundur.
  • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo (9/125µm) aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar.
  • Konnektörler: 1 x RJ45, 1 x SC Duplex
  • Dalgaboyu: 1310nm
  • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
  • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
  • Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
  • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
  • Çalışma Sıcaklığı: 0 - 55°C
  • Güç Kaynağı: 5V DC
  • Güç Tüketimi: 2.5W

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış!

    Yorum Ekleyin

    Bu ürüne taksit yapılamıyor!

    Eklemek İstedikleriniz