Taşınabilir Bilgisayarlar

Telefonlar

Masaüstü Bilgisayarlar

Kurumsal Ürünler

Ağ Ürünleri

Bilgisayar Bileşenleri

Çevre Birimleri

Baskı Çözümleri

Barkod Ürünleri

Tüketici Elektroniği

Kesintisiz Enerji

Güvenlik Ürünleri

Yazılımlar

Mağaza Kategorileri

Coax

Boş Patch Paneller

1 metre

5 metre

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu ve Patch Paneller

2li

4lü

Yönetilemeyen Gigabit Ethernet PoE Switch

U/UTP LSOH/LSZH

U/UTP

35 metre

45 metre

DAC (Direct Attach Copper) Kabloları

Kablosuz Repeater (Wireless Repeater)

Aksesuarlar

HDMI <-

USB DVI KVM Switch Kabloları

Modül (SFP) - Aksesuarları

DisplayPort Uzatma Kabloları

Test Aleti Aksesuarı

3 metre

Category 6 Patch Paneller

10 metre

Kılıf

LC

SC-SC

USB DisplayPort KVM Switch Kabloları

USB VGA KVM Switch Kabloları

2 metre

PCI (Express) Seri Kartlar

Monitör DVI Uzatma Kabloları

50 metre

Pigtail - Multimode - 62.5 / 125 - OM 1

0.5 metre

Fiber Optik Coupler/Konektör/Adaptör

Muhtelif Aksesuarlar

El Aletleri

Modüler

Yönetilemeyen Fast Ethernet PoE Switch

Yönetilebilir Endüstriyel Tip Layer2+ PoE Ethernet Switch

0.3 Metre

0.6 Metre

Endüstriyel Tip Router

Fiber Optik Ek Kaset

Yönetilebilir Layer 2 Gigabit Ethernet Switch

USB 2.0 Kabloları

HDMI/DVI <-

100 metre

15 metre

30 metre

40 metre

Singlemode - 9 / 125

DisplayPort (DP) <-

DVI <-

2.4GHz (500Mbps) - 5GHz (2400Mbps)

1.8 metre

25 Metre

8 Metre

Category 7 Data Kabloları

USB Tip C <-

Fiber Optik Kesici

Power over Ethernet (PoE) Test Aleti

F/UTP

Multimode - 50 / 125

HDMI Matrix Switch

3lü

5li

Zırhlı

Fiber Optik Attenuator

Yönetilebilir Endüstriyel Tip Layer 3 Ethernet Switch

Fiber Optik Sonlandırma Kutularının Coupler Panelleri

Yönetilebilir Endüstriyel Tip Layer 2+/Basic Layer 3 Ethernet Switch

VGA <-

Bakır Test Aletleri

HDMI Keystone Jack

Kampanyalı Ürünler

Yönetilebilir Endüstriyel TipLayer 2+/Basic Layer 3 PoE Ethernet Switch

2.4GHz (600Mbps) - 5GHz (1200Mbps)

ST-ST

USB 2.0 Hub

USB 3.0 Hub

Fiber Optik Test Aletleri

Dijital Ses Sinyali <-

USB 3.1 Kabloları

Duvar Prizleri ve Aksesuarları

ISDN Patch Paneller

Yönetilebilir Endüstriyel Tip Layer 2 Ethernet Switch

Category 6A Data Kabloları

Raf Modülleri

Multimode - 62.5 / 125

Zırhsız

Güç Kaynağı (Power Supply)

Mini DisplayPort (mini DP) / DisplayPort (DP) <-

Monitör DVI Kabloları

Monitör DVI <-

DisplayPort (DP) / Mini DisplayPort (Mini DP) <-

USB 3.0 Kabloları

USB 4.0 Kabloları

0.15 Metre

2,5 Metre

3G/SDI <-

Mini DisplayPort (mini DP) <-

AOC (Active Optical Cable) Kabloları

Coupler

8’li

Anten

Seri Sinyal Çeviricisi

1li

Kaskad Bağlantı Kabloları

USB <-

PCI Seri I/O Kartlar

Router Kabloları

LCD KVMP Switch

150 metre

450 metre

Duvar Tipi Kabinet

Fan Modülleri

Grup Priz Modülleri

Kablo Düzenleyicileri

Kablo Kanalları ve Aksesuarları

Video Synchronizer

300 metre

Fiber Optic Splice Protector

0.2 metre

Category 5e Patch Paneller

1.80 metre

Bilgisayar Yan Ürünleri

S/FTP

Fiber Optik Yuva Koruma Kapağı

8li

Kablo Bağları

4’lü

HDMI Sinyalini <-

Kulaklık

7 metre

0,5 metre

Pigtail - Multimode - 50 / 125 - OM 3

Toprak Hattı Test Aletleri

Keystone Jack Tipi Coupler

S/STP

Ses Görüntü (AV)/CVBS <-

0,25 metre

Yönetilebilir Metro Ethernet Switch

Monitör Highspeed HDMI Ethernet Uzatma Kabloları

Multimetre

Multimode - 62.5 / 125 - OM 1

ST-LC

Veri Transfer Uzatma Kabloları / Yazıcı Uzatma Kabloları

0.50 metre

VGA Video / Audio <-

Yönetilebilir Renewable Energy PoE Ethernet Switch

USB 3.0 DisplayPort KVMP Switch

2.4GHz (450Mbps) - 5GHz (1300Mbps)

Priz

SF/UTP

USB 2.0 DisplayPort KVMP Switch

Direk Tipi Mobese Dış Mekan (Outdoor) Kabinet

MIC-ST

M.2

USB Tip C On-The-Go (OTG) Adaptörü

Bilgisayar Kasası

Soğutma /Overclock

Hard Diskler

Ofis - Tüketim Ürünleri

RS-232/422/485 <-

Elektronik Malzeme

Endüstiyel Barkod

600 x 600

Kamera Sistemleri

Network

Diğer Kartlar

HDMI IP KVM Mesafe Uzatma Cihazı

USB Hub

Print Server

20 metre

PCI (Express) USB Kartlar

IP67 Endüstriyel Kutu

Elektrik Güç Dağıtım Ünitesi/Power Distribution Unit/PDU

PoE Injector/ Splitter

USB Şarj İstasyonu

Askı Aparatları

2.5"

60 metre

DIN-Ray Adaptörü

USB Port Kilidi

USB Port Bloke Kilit Açma Anahtarı

RJ45 Port Bloke Kilidi

USB Ethernet Adaptör

Aksesuar

USB Seri Adaptör

USB Mesafe Uzatma Cihazı

Endüstriyel Tip Gateway

80 metre

Gigabit Media Converter

SC

Kablosuz Modem/Router (Wireless Modem/Router)

USB Docking Station

PCI (Express) Serial ATA Kart

Yönetilemeyen Endüstriyel Tip PoE Ethernet Switch

Güç (Power) Kabloları

3.5"

PCI (Express) Gigabit Ethernet Kartı

Yazılım (Software)

Yönetilebilir Endüstriyel Tip Layer 3 PoE Ethernet Switch

SFP/LTE Router

2000 metre

GPS/GNSS Tracker (GPS/GNSS Takip)

USB Kart Okuyucu

Hafıza Ürünleri (SSD, Hafıza Kartı/Flash Disk/Memory Stick)

Barkod Tarayıcısı ve Kabloları

200 metre

USB HDMI KVMP Switch

Monitör Yükseltici

VPN Router

Kulaklık ve Aksesuarlar

Güç (Power) Adaptörleri

USB Bluetooth Adaptör

USB HDMI Dual View KVMP Switch

HDMI KVM Mesafe Uzatma Cihazı

Sensör

Bluetooth Adaptör

Apple (iPod®, iPhone®, iPad, Samsung) USB Veri Aktarım ve Şarj Kablosu

Apple (iPod®, iPhone®, iPad®, Samsung) USB Veri Aktarım ve Şarj Kablosu

70 metre

RJ45 Port Bloke Kilit Açma Anahtarı

PoE Media Converter

PCI Fiber Ethernet Kartı

Kablosuz Sunum Server (Wireless Presentation Server)

Yönetilebilir Layer 2 Gigabit Ethernet PoE Switch

2.4GHz (800Mbps) - 5GHz (1733Mbps)

USB Paralel Çevirici

USB VGA KVM Switch

PCMCIA Fast Ethernet Kartı

Splicemelt

Çanta

USB Seri Çevirici

Augmented Category 6 (Category 6A) Patch Paneller

PCI Paralel I/O Kartlar

Audio/Video Kablosu

PCI Gigabit Ethernet Kartı

PCI (Express) Paralel Kartlar

PCI (Express) Firewire Kartları

Tablet / Telefon / Bilgisayar Standı

Yassı Kablo Konnektörleri ve Kabloları

Multimode - 50 / 125 - OM 4

Android <-

Kablosuz LAN USB Ethernet Adaptör (Wireless LAN USB Ethernet Adapter)

Seri Arayüz Uzatma Kablosu

Montaj Kiti

600 metre

Markalar

Ürün Filtreleme

  • Fiyat Aralığı

S/FTP

(69 Adet Ürün Bulundu)