Ls38-C3S-Tc-N-B3 Gigabit İletişim İçin Small Form Pluggable (Sfp) Modül, Single-Mode Fiber (Smf) İle Kullanılır, 9/125 Mikron (10 Km), Işık Dalga Boyu Tx-1310/Rx-1550Nm, Konnektör Duplex Lc Tip

725-28-10348

15:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoda!
: 121,13 USD + Kdv
: 1.211,50 TL
: 1.211,50 TL
- +


Detay Özellikler
  • TX-1310/RX-1550nm Single Mode, Single Fiber, 10 km, Bidirectional SFP Transceiver, Simplex LC connector. Ethernet IEEE802.3z ve Fiber Channel 100-SM-LC-L uyumlu.
  • LS38-C3S-TC-N-B3 ve LS48-C3S-TC-N-B5 ürünlerinden birer adet kullanılmak kaydıyla tek damar single mode haberleşmeyi sağlar.
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
: 1.211,50 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.



Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver