Pl-Ft-802 Bridge Media Converter≪Br≫ 10/100Base-Tx - 100Base-Fx (Sc, Mm)≪Br≫ 2Km

749-294-10689

15:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoda!
: 50,57 USD + Kdv
: 930,42 TL
: 930,42 TL
- +


Detay Özellikler
  • 10/100 Mbps TP (bakır) - 100 Mbps FX (fiber) çevirimi yapar.
  • Fiber bağlantı mesafeleri:
    • Half-Duplex konumunda 412m
    • Full-Duplex konumunda 2 km
  • Konnektörler:
    • 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X
    • 1 x Fiber-optik (SC), 1310nm dalgaboyu
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standartlarını destekler.
  • Veri Aktarımı:
    • TP: 10/100Mbps
    • FX: 100Mbps
  • Duplex desteği:
    • TP tarafı Auto-Negotiation sayesinde full-duplex ya da half-duplex destekler
    • FX tarafı arkadaki DIP-switch sayesinde full-duplex ya da half-duplex konumuna ayarlanabilir.
  • LED göstergeleri: PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
  • Yan taraftaki DIP switch sayesinde LFP (Link Fault Pass-through) özelliği devreye alınabilir. Böylece bir taraftaki hata diğer tarafa da haber verilebilir.
    • LLCF (Link Loss Carry Forward): TP tarafında link kaybedilirse, FX tarafı transmit link sinyalini keser

    • LLR (Link Loss Return): Fiber tarafında link kaybedilirse, TP tarafı da link sinyalini keser.
  • Güç Gereksinimi: 5V DC, 2A
  • Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir.

 

 

Model FT-802
Ürün
Protokol IEEE 802.3, 10Base-T
IEEE 802.3u, 100Base-TX
IEEE 802.3u, 100Base-FX
Boyutlar (E x B x Y) 97 x 69 x 26 mm
Ağırlık 0.2kg
Güç 5V DC, 2A, maksimum
Konnektör ve Kabloları
Twisted Pair / STP RJ45, Category 5 (EIA/TIA 568)
Fiber-optik SC Konnektör / Multi-Mode / 2km
Multi-mode kablo 50/125, 62.5/125 µm
Optik Dalgaboyu 1310nm
Işık Çıkış Gücü (dBm) Maksimum -14
Işık Çıkış Gücü (dBm) Minimum -20 (62.5/125µm), -23.5 (50/125µm)
Alıcı Hassasiyeti (dBm) -31.8
Maksimum Giriş gücü (dBm) -14
Desteklenen mesafeler
Twisted Pair Kablo Mesafesi 100 metre / 328 feet
Fiber Kablo Mesafesi 412 m / 1,350 feet (Half-Duplex)
2 km / 1.2 mil (Full-Duplex)
Port Mod TP: Half ve Full Duplex, auto-negotiation
FX: Half ve Full Duplex DIP switch kanalıyla
Çevresel Özellikler
Çalışma Ortamı Isı: 0~50 Derece
Nem Oranı: 5~90% yoğuşmayan
Depolama Ortamı Isı: -40~70 Derece
Nem Oranı: 5~90% non-yoğuşmayan
Uyumluluk FCC Class A, CE Class A

 

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
: 930,42 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.



Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver