Digitus

Pl-Mgb-La10 Sfp-Port 1000Base-Bx (Wdm, Tx:1310Nm) Mini-Gbıc Modül-10Km≪Br≫ Sfp-Port 1000Base-Bx (Wdm, Tx:1310Nm) Mini-Gbıc Module-10Km

Stok Kodu: 2336-402-35662

18,53 USD +kdv
22,24 USD
599,72 TL +kdv
719,67 TL
havale ile
719,67 TL
Bugün kargoda
Kargo Bedava

PHY Tipi IEEE 802.3ah 1000Base-LX
Fiber Tipi Single Mode
Konnektör WDM/Bidi LC
Dalgaboyu TX: 1310nm, RX: 1550nm
Maksimum Mesafe 10km
Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 60 degrees C

 

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış!

    Yorum Ekleyin

    Bu ürüne taksit yapılamıyor!

    Eklemek İstedikleriniz